Торговий представник ”КТ Україна”
Торговий представник ”КТ Україна”
Чернігів, г. Чернигов

Про нас

Компанія "КТ Україна" пропонує свої товари та послуги на українському ринку вже більше 12 років.


З моменту свого заснування компанія стала процвітаючою дистриб'юторською компанією, яка заслужила довіру клієнтів і партнерів .


На сьогоднішній день компанія налічує 30 філій по всій території України. Філія компанії складається з складу, відділу продажів, сервісного центру та відділу доставки.


Щодня в компанію "КТ Україна" звертаються понад 15 тисяч клієнтів, яким завжди надається якісний сервіс за вигідними цінами.


Інструменти для будівництва та ремонту, будівельна хімія, електро-та бензоінструменти, мототехніка, товари народного споживання - всього асортимент налічує більше 3000 найменувань продукції.


На всі товари надаються гарантійні зобов'язання. Якість обслуговування в 30 сервісних центрах компанії було визнано відомими брендами: AL-KO, SPARKY, EINHELL, Hyundai, UFO.Компанія "КТ Україна" співпрацює з різними сегментами ринку: від роздрібних торгових точок і будівельних організацій до великих оптових постачальників і регіональних супермаркетів. В даний момент компанія уклала договори про співпрацю з такими мережевими будівельними супермаркетами, як "ЕПІЦЕНТР", "Нова Лінія", "OЛДI", "АРС-КЕРАМІКА", "МегаМаркет", "ЛеруаМерленУкраїна", " Eurotec ".


У штаті компанії понад 1000 професіоналів, які постійно працюють над підвищенням своєї кваліфікації. В кінці 2011 року був відкритий університет "КТ Україна", який займається профільним навчанням молодих фахівців.


Завдяки постійному взаємодії з клієнтами налагоджено зворотний зв'язок, завдяки чому відстежується якість наданих товарів та послуг.

Товари / Послуги:

Піна монтажна і будівельна хімія Абразивний і алмазний інструмент Кола відрізні, зачисні Диски алмазні Шкурка шліфувальна і вироби з неї Сітка затирочна Пристосування для шліфування і заточування Зварювальні матеріали Слюсарний, столярний інструмент Садово-городній інвентар Малярський інструмент та матеріали для опоряджувальних робіт Побутова та кліматична техніка Електро-та бензоінструмент Мототехніка Мийки високого тиску Засоби захисту Сантехніка Тепло-та гідроізоляція

Місто:

Чернігів, Чернігівська область

Адреса компанії:

г. Чернигов

Контактна особа:

Михаил Владимирович

Телефон: